Lokálna SEO Optimalizácia

Lokálne SEO priláka nových zákazníkov do Vašej predajne

Lokálne SEO pomáha Vašej stránke dostať sa do lokálnych výsledkov vyhľadávania Google (výsledky s Google mapkou). Tieto výsledky sa zobrazujú nad klasickými organickými výsledkami na lokálne frázy, ako napríklad „kaderníctvo Bratislava“.

Chcem viac zákazníkov
Lokálne SEO

Potrebujete zvýšiť návštevnosť a tržby vo Vašom podniku?

S lokálnou SEO optimalizáciou je to možné. Lokálne výsledky sa zobrazujú hneď za reklamou vo vyhľadávačoch. Klienti Vám budú môcť priamo z vyhľadávača zavolať, pozrieť si trasu k Vám cez Google Maps, prečítať si o Vašom podniku, alebo si pozrieť fotografie Vášho podniku, Vašej predajne.

Pošlite mi cenovú ponuku

Aký je postup pri lokálnej SEO optimalizácií?

Lokálne SEO pozostáva z dvoch dôležitých krokov

Výber kľúčových slov na lokálne SEO
Výber vhodných lokálnych fráz

Podľa Vašej ponuky vyberieme najvhodnejšie lokálne frázy, na ktoré sa následne bude Vaša predajňa zobrazovať vo výsledkoch Google spolu s mapkou.

Analýza výsledkov lokálneho SEO
Analýza výsledkov

Už po krátkej chvíli budeme vedieť, či do Vašej predajne prichádza viac zákazníkov. Čoskoro budete pravdepodobne musieť rozširovať Vašu predajňu :)

Napíšte nám o Vašej predajni

V prípade potreby Vás prídeme osobne navštíviť, aby sme ešte lepšie vedeli nastaviť správnu stratégiu pri lokálnej SEO optimalizácii. Odoslaním formulára môžete začať uvažovať nad tým, ako Vašu predajnu rozšírite :)

Máte špeciálne požiadavky? Napíšte nám ich.
OptimalizáciaSEO.sk (PRESS & BURG s.r.o.) spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše osobné údaje budú spracované v našich systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením https. Vyhlásenie o ochrane osobných údajov