Správa PPC Kampaní

PPC Reklama

Táto oblasť digitálneho marketingu sa zaoberá oslovením zákazníka za pomoci internetových vyhľadávačov, prípadne za pomoci sociálnych sietí. Cieľom PPC reklám je čo najkvalitnejšie a najefektívnejšie zacieliť reklamu na presnú skupinu ľudí za pomoci vyhľadávačov a sociálnych sietí. Jedná sa o veľmi efektívny marketingový nástroj, vďaka ktorému ukážu vyhľadávače cestu k Vašim produktom, alebo službám a vďaka ktorému sociálne siete zobrazia Vašu reklamu ľuďom, ktorí sa o Vaše produkty, alebo služby zaujímajú. Naša PPC agentúra sa o Vašu PPC reklamu na Google AdWords či o Vašu reklamu na Facebooku postará zodpovedne a kvalitne.

PPC reklama

Aké má PPC reklama výhody ?

video reklama

Video reklama

Hľadáte online náhradu televíznej reklamy? Oproti TV má reklama na YouTube väčšiu pozornosť diváka a platíte iba za dopozeranie reklamy. Prepnúť sa dá po 5 sekundách a v tom prípade máte reklamu úplne zadarmo.

ppc reklama

PPC Reklama

Potrebujete sa rýchlo dostať na úvodné pozície vo vyhľadávačoch? PPC reklama je správne riešenie, keďže sa jej výsledky dajú presne merať a sú takmer okamžité.

Reklama na sociálnych sieťach

Reklama na sociálnych sieťach

Ak na sociálnych sieťach nie ste, je to ako keby ste ani neexistovali. Ak si chcete vybudovať dobré meno a PR, reklama na sociálnych sieťach je správna voľba.

Bannerová ppc reklama

Bannerová PPC reklama

Bannerová PPC reklama Vám pomôže nájsť správne publikum. Vieme ju zacieliť strategicky tak, aby Vašu reklamu videli správni ľudia v správnom čase.

Potrebujete poradiť ohľadom iných nastavení? Ponúkame Vám toho ešte oveľa viac.
  • Audit návštevnosti

  • Audit konkurencie

  • Audit kľúčových slov

  • Iné PPC služby

90
Spravovaných kampaní
33
Spustených video kampaní
48
Remarketingových kampaní
118
Spokojných PPC klientov

My sa o Vašu PPC kampaň postaráme s úsmevom

Vaša kampaň bude u nás v správnych rukách. Za analýzu Vašej kampane nám bude stačiť poďakovanie.

Náš PPC špecialista sa stane Vašim dobrým kamarátom.

Neváhajte sa nás čokoľvek opýtať, radi Vám odpovieme.
OptimalizáciaSEO.sk (PRESS & BURG s.r.o.) spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše osobné údaje budú spracované v našich systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením https. Vyhlásenie o ochrane osobných údajov